BEZPŁATNA INFOLINIA PN-PT: 8.00-16.00

0-800 123 444 wew. 306 i 283

Fervex Saszetki

Granulat do sporządzania roztworu doustnego Skład: paracetamol 500 mg, kwas askorbowy 200 mg, maleinian feniraminy 25 mg oraz m.in. sacharoza (subst. pomoc.)

Wskazania: doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia, stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, jaskra z wąskim kątem, rozrost gruczołu krokowego z towarzyszącą retencją moczu, dzieci w wieku poniżej 15 lat, nietolerancja
fruktozy, zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy, niedobór sacharazy-izomaltazy.

Podmiot odpowiedzialny: Bristol-Myers Squibb Polska Sp. z o.o.